Вітаємо,
увійдіть в кабінет
0

Про нас

Про нас

Компанія Blest ™ заснована в 1999 році. З початку своєї діяльності, в основу роботи всієї команди були закладені фундаментальні внутрішні цінності, орієнтація на якість у кожній деталі, створення унікального дизайну, технологічність і високі стандарти соціальної відповідальності.

Сьогодні Blest - один з найбільших виробників та один з найбільш шанованих брендів м’яких меблів в Україні. Завдяки надійності та неперевершеному вибору стилів, моделей, конфігурацій меблі Blest користуються величезним попитом в Україні та світі. Продукція фабрики Blest представлена більш ніж 100 магазинами різних форматів на територіях України, а також США, Польщі, Канади, Румунії, Нідерландів, Данії, Молдови, Грузії, Вірменії та Естонії.

Наша місія
Дизайн-філософія Blest™

Дизайн-філософія Blest ™ грунтується на переконанні, що дизайн - це невід'ємний атрибут якості, що втілює гармонійне поєднання форм, функціональності і надійності.

Ми прагнемо створювати естетику та комфорт в житті людей!

Наші цінності
Екологічність та безпека
При створенні м'яких меблів Blest ™ використовуються екологічні технології виробництва, упаковки та зберігання м'яких меблів. Матеріали і комплектуючі, які застосовуються в процесі виробництва проходять всі необхідні перевірки на екологічність і безпеку для здоров'я
Міжнародні стандарти
При виробництві м'яких меблів Blest ™ використовуються екологічні технології виробництва із застосуванням сучасного обладнання та висококваліфікованої ручної праці. Упаковка, зберігання і доставка м'яких меблів проводиться відповідно до європейських стандартів і санітарних вимог. Матеріали і комплектуючі, які застосовуються в процесі виробництва, виготовляються з екологічно чистої сировини і на кожному етапі виробництва проходять всі необхідні перевірки на екологічність і безпеку для здоров'я.
Один з найбільших виробників в Україні
Наші меблі можна придбати в усіх обласних центрах України. М'які меблі Blest ™ також експортуються в Європу, Азію і Канаду. Вся продукція представлена в чотирма торговими марками: Blest, Individual, Blest Kids і Praktica Sofa.
Клієнтоорієнтованість
Прагнення і вміння не тільки задовольнити потреби клієнтів, а й перевершити їх очікування. Ми працюємо на результат і намагаємося перевершити очікування найбільш вибагливого клієнта.
Професіоналізм
Майстерність, досвід і знання співробітників Blest ™, які дозволяють створювати якісний продукт і забезпечують високий рівень сервісу. Ми висуваємо високі вимоги до себе і дотримуємося високих стандартів у всіх напрямках діяльності компанії.
Ініціатива та інновації
Ми з готовністю беремося за складні завдання, сприймаємо їх, як виклик і можливість розвитку. Прагнемо бути лідерами в своєму сегменті. Ми невпинно працюємо над поліпшенням і індивідуалізацією нашого продукту, а також над важливими в нашій роботі інноваціями.
Чому обирають нас
25

25 річна історія
бездоганної роботи

18

Гарантія
18 місяців

100

Більше 100 фірмових
магазинів в Україні і світі

BLEST —
№1 український виробник меблів з італійським акцентом
Як ми робимо меблі
01
Ідея

Народження ідеї і відмальовка креслень\макетів

02
Процесс виробництва

Створення моделей на нашому виробництві в Черкасах і Києві

03
Точки продажу

Торгова мережа, яка представлена більш ніж 100 фірмовими магазинами різних форматів на території України, Європи та Північної Америки

04
Допомога під час вибору

Наші професійні консультанти завжди допоможуть у виборі моделі

05
Доставка покупцеві

Занесення і збірка обраних меблів

06
Насолоджуйтесь

Насолоджуйтесь комфортом і надійністю Blest™ кожен день

Історія компанії
Дата заснування компанії BLEST

Історія компанії Blest ™ починається в 1999 році, з невеликого цеху в Черкасах. У ньому вироблялося, в буквальному сенсі, пара комплектів м'яких меблів в день. В той момент підприємство називалося «М'який елемент». Засновником виробництва був Ковтун Павло Михайлович. Першим комплектом виробленої м'яких меблів став диван і крісло «Рома». Вся продукція випускалася під торговою маркою «М'який елемент». У 2000 році чисельність колективу фабрики становила вже понад 20 осіб. Модельний ряд збільшився, а найголовніше - з'явилися перші Клієнти, які гідно оцінили високу якість м'яких меблів.

Відкриття першого фірмового відділу

1 квітня 2003 року в м Київ був відкритий перший фірмовий відділ в ТЦ Метроград. З цього фірмового відділу і почалася історія розвитку київського підрозділу і керуючої компанії.

Постійний пошук нових ідей в області дизайну і підвищення характеристик комфорту продукції призвів до заснування нової торгової марки Blest ™ (англ. - благословенний, щаcливий).

Популярність на ринку м'яких меблів України

Blest ™ стала відома на ринку м'яких меблів України в 2005 році, зарекомендувавши себе як виробник надійних, комфортних і сучасних меблів для житлових і загальних приміщень.

Реорганізація і нові стандарти

C 2008 року компанія Blest ™ керує Савченко Сергій Олексійович.

З метою підвищення впізнаваності бренду, а головне - для поліпшення якості обслуговування покупців - в 2009 році Компанія Blest ™ провела активну політику щодо запровадження Корпоративних Стандартів. Робота велася за двома напрямками: візуальне оформлення фірмових відділів, згідно з Корпоративним Стандартом і впровадження Стандартів обслуговування Покупців. Фірмові відділи, які повністю відповідають розробленим компанією Стандартам, були сертифіковані в торговому залі, де Покупець міг бачити знак: «Сертифікований фірмовий відділ».

Наявність сертифіката відповідності Стандартам говорить Покупцеві про те, що в магазині представлений оригінальний товар, що консультацію проводить високопрофесійний продавець, що пройшов комплексне навчання.

Залучення італійських партнерів до розробки меблів

Починаючи з липня 2010 року, всі нові моделі Компанії Blest ™ розробляються спільно з італійським дизайнером Кончеттою Лауріеро, головою дизайн-студії LAURIERO DESIGN в Мілані.

У 2010 році наша Компанія залучила до співпраці Доменіко Ларато, консультанта з технології і дизайну. Він володіє більше ніж 35-річним досвідом у виробництві м'яких меблів і знаннями міжнародного меблевого ринку. На поточний момент, Доменіко Ларато є шеф-дизайнером Blest ™.

Запуск нової коллекції Unison

У 2014 році Компанія Blest запустила нову продуктову колекцію Unison. Це колекція м'яких інтер'єрних ліжок Blest ™. Інтер'єрне ліжко - це чудовий спосіб зробити свою спальню красивою і затишною, це вибір справжніх поціновувачів комфорту і тепла.

Запуск нової коллекції Tradition

Восени 2015 року, Компанія Blest запустила нову лінійку меблів Tradition. Колекція Tradition втілює виключно високі стандарти якості, продуманість кожного елемента, любов до комфорту - все те, що необхідно для створення сімейного затишку на довгі роки. Дизайн моделей - це сучасна інтерпретація класичного стилю, який завжди буде гармоніювати з різними інтер'єрними рішеннями.

Запуск нової лінійки меблів Praktica Sofa

У 2016 році, Компанія Blest запустила нову лінійку м'яких меблів під назву Praktica Sofa™. Модельний ряд Praktica Sofa – це дивани і пуфи високого рівня якості для відпочинку і сну. Ліжка для щоденного сну, в сучасному і класичному стилі за мінімально можливу ціну. Дизайн актуальний, прагматичний, раціональний. Приємні, сучасні м'які меблі, які підкуповують своєю доступною вартістю і високою практичністю.

Запуск мануфактоурного виробництва і нової колекції меблів Individual

З 2017 року компанія Blest розширила свій асортимент і вивела на ринок унікальну лінійку диванів, які створені для того, щоб змінити розуміння традиційного відпочинку і комфорту.

Мануфактурне (ручне) виробництво, увага до деталей, досвід кращих фахівців меблевого ринку і, найголовніше, бажання задовольнити потребу навіть найвибагливішого покупця - все це про лінійку меблів Individual by Blest.

Individual by Blest - це меблі в стилі «Smart Luxury». У дослівному перекладі це означає «розумна розкіш». З цим важко не погодитися, адже кожна модель продумана до дрібниць: від зовнішнього вигляду до досягнення максимального комфорту і високої якості.

Запуск нової колекції м'яких меблів для дітей Blest Kids

З 2018 року компанія Blest запустила нову колекцію для найменших своїх клієнтів - Blest Kids™. Дитяча кімната для дитини - це його чарівний світ, де він грає, мріє, розвивається, приймає гостей ... І дуже важливо, щоб цей «чарівний світ» був яскравим, барвистим, комфортним і безпечним.

Саме тому, створюючи м'які меблі для дітей, фахівці компанії Blest врахували всі необхідні моменти, щоб вироби приносили виняткове задоволення маленьким власникам. Особливості дитячого організму, анатомічна форма окремих елементів, м'якість і безпека виробів, неймовірно красивий дизайн ... Все це про Blest kids ™.

Участь у міжнародній виставці меблів KIFF 2020

У 2020 році Компанія взяла участь в KIFF / КММФ - Kiev International Furniture Forum. І саме з цієї виставки стартувала нова ера в дизайні та функціональності на українському меблевому ринку.

Blest дуже пишається результатами. Наші новинки сподобалися публіці. Ми обіцяли початок нової ери на українському ринку - ми слово стримали. Підтвердженням правильності нашого шляху стала головна нагорода конкурсу BEST MEBEL UA. Ми пишаємося нашим шеф-дизайнером Доменіко Ларато, який отримав нагороду від журі конкурсу за неперевершений дизайн меблів.

І найціннішими для нас нагородами стали 2 дипломи за якість продукції. Це визнання - дорога, яка проходить через всю більш ніж 20-річну історію компанії Blest. Ми суттєво оновили дизайн наших моделей. Ми по новому підійшли до питання функціональності. Ми створили меблі, які з виставки роз'їхалася по всій Україні в будинки своїх нових господарів. Ми це зробили з любов'ю!

З початком повномасштабного вторгнення компанія Blest, попри всі ризики, продовжує працювати на перемогу та активно допомагати ЗСУ. Власник компанії Сергій Савченко заснував благодійний фонд All4Ukraine, який закуповує та передає на передову все необхідне військовим. Компанія Blest на постійній основі відраховує 5% зі своїх продажів на потреби ЗСУ до фонду All4Ukraine.

Бренд Blest успішно вийшов на ринок Польщі

Будьте в курсі акцій і новинок!

Підпишіться на розсилку і будьте завжди в курсі актуальних акцій і новинок нашої продукції

Підтверджена якість

Маючи багаторічний досвід, команду професіоналів і креативних дизайнерів, виконуючи зобов'язання перед тими, хто віддав перевагу вибрати нашу м'які меблі, ми не зупиняємося на досягнутому і втілюємо провідні світові технології виробництва в якісні та стильні вироби.


Кошик
Ваш кошик порожній :(