УВАГА! ПРИДБАНІ М’ЯКІ МЕБЛІ КРАЩЕ ВИГЛЯДАТИМУТЬ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ, ЯКЩО ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА РЕКОМЕНДАЦІЙ ПО ДОГЛЯДУ ЗА НИМИ.
ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ
На м'які меблі виробником визначені наступні терміни гарантійних зобов'язань:
УВАГА! БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ТКАНИНАМИ НАВЕДЕНА У ПАСПОРТІ НА ТКАНИНУ.
Уважно ознайомтеся з рекомендаціями по експлуатації та особливостям догляду за окремими елементами м’яких меблів.
Догляд за ламінованими, пластиковими, матовими і глянцевими елементами м’яких меблів:
Догляд за елементами м’яких меблів, виготовленими з МДФ:
Догляд за металевими і декоративними металізованими елементами:
Догляд за скляними елементами:
Гарантія діє на вироби, які використовуються за своїм цільовим і функціональним призначенням, відповідно до інструкції з експлуатації, при наданні оригіналу договору та паспорту виробу, в якому вказаний ідентифікаційний номер, назва і склад виробу, назва тканини, дата покупки.
УВАГА! ВИРОБИ НА РЕМОНТ ПРИЙМАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ЧИСТОМУ ВИГЛЯДІ.
На вироби м’яких меблів виробником визначені наступні терміни гарантійних зобов’язань:
Відлік гарантійного терміну за вищезазначеними зобов’язаннями починається з дати купівлі виробу Покупцем, яка фіксується в Паспорті виробу, завіряється штампом Продавця та підписами Покупця і Продавця.
УВАГА! БЕЗПІДСТАВНИЙ ВИКЛИК СЕРВІСНОЇ СЛУЖБИ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПОКУПЦЕМ.
Претензії з приводу зовнішнього вигляду, недокомплектації або невідповідності персональному замовленню приймаються безпосередньо при отриманні товару Покупцем. Надалі подібні претензії не приймаються, а всі ремонтні роботи по усуненню недоліків проводяться за рахунок Покупця.
Претензії з приводу зовнішнього вигляду, недокомплектації або невідповідності персональному замовленню приймаються безпосередньо при отриманні товару Покупцем. Надалі подібні претензії не приймаються, а всі ремонтні роботи по усуненню недоліків проводяться за рахунок Покупця.
БЕЗКОШТОВНИЙ ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ ПОШИРЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ НА ДЕФЕКТИ, ЩО ВИНИКЛИ З ВИНИ КОМПАНІЇ-ВИРОБНИКА.
Гарантійне обслуговування передбачає ремонт або заміну (при неможливості проведення ремонту) несправних деталей, механізмів, неякісних матеріалів, які мають виробничі дефекти.
Строки проведення ремонту відповідають чинному законодавству України. У разі відсутності на підприємстві матеріалів, необхідних для здійснення ремонту, строки можуть бути збільшені на термін поставки матеріалів постачальником, при цьому терміни попередньо погоджуються з покупцем.
Гарантійні зобов’язання не припиняються в разі неможливості проведення ремонту через відсутність необхідних для його здійснення матеріалів і комплектуючих.
ЗВЕРНЕННЯ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ЗА УМОВИ ВИКОНАННЯ СПОЖИВАЧЕМ ПРАВИЛ ДОГЛЯДУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Меблі на ремонт (як по гарантії, так і за рахунок Замовника) приймаються тільки в чистому вигляді (без брудних плям, засаленості, розводів, слідів молі, домашніх тварин і т.д.). Якщо Ваші меблі не відповідають таким умовам, то компанія-виробник залишає за собою право відмовити в обслуговуванні, або запропонувати Вам оплатити хімчистку меблів.
Виробник залишає за собою право відмовити в проведенні гарантійного ремонту і класифікувати його як платний у наступних випадках:
УВАГА! НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПРЕТЕНЗІЇ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ЗАБРУДНЕННЯ ВИРОБІВ ВНАСЛІДОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Будь ласка, зверніть увагу на те, що виріб не вважається несправним, якщо потрібні його конструктивні зміни під місцеві або національні стандарти, що застосовуються в країнах, для яких виріб не було спочатку розроблено та/або вироблено.
Меблі з дефектами, які виникли з вини Покупця внаслідок поломок, розривів від надмірних навантажень, можуть бути відновлені та/чи відремонтовані за рахунок Покупця. Після завершення гарантійного терміну на виріб м’яких меблів, виробник забезпечує післягарантійне обслуговування за рахунок Покупця. Для цього Покупцю необхідно звернутися до сертифікованого фірмового відділу або магазину BlestTM, в якому було здійснено покупку виробу.
Контакти та адреси сертифікованих фірмових відділів та магазинів BlestTM, Ви можете знайти на сайті blest.ua.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами по e-mail: info@blest.ua
Зовнішній вигляд м’яких меблів в більшості випадків залежить від правильногодогляду за ними.
Дотримання простих правил допоможе надовго зберегти яскравість та новизну меблевої тканини..
УВАГА! ДЛЯ ПІДТРИМКИ МЕБЛІВ В НАЛЕЖНОМУ СТАНІ ДУЖЕ ВАЖЛИВА ДОТРИМУВАТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ З ПРОФІЛАКТИЧНОГО ТА СПЕЦІАЛЬНОГО ДОГЛЯДУ.
Для того, щоб максимально продовжити термін служби Ваших м’яких меблів і зберегти іх первинний зовнішній вигляд, радимо дотримуватися наступних правил у догляді за виробами зі шкіри:
До профілактичного догляду відносяться: чистка раз у місяць меблевої тканини пилососом або м’якою щіткою та своєчасне видалення будь-яких речовин, які можуть призвести до утворення плям.
Більшість меблевих тканин добре сприймають вологе прибирання пилососом. Вологе прибирання не рекомендується для меблевої тканини, у складі якої присутня віскоза, оскільки віскозне волокно і всі целюлозні волокна частково втрачають властивість відновлюватись після висихання.
Крім профілактичного догляду, виникає необхідність у спеціальному догляді і більш глибокому чищенні меблевої тканини. Спеціальне чищення слід проводити в чіткій відповідності до рекомендацій виробника чи постачальника тканини. При цьому слід пам’ятати загальні правила догляду за меблевою тканиною:
Складні забруднення можна видалити за допомогою широко розповсюджених у продажу засобів для очищення на водяній основі:
УВАГА! КРАЩЕ ВИДАЛИТИ СВІЖІ ПЛЯМИ, НІЖ ПЛЯМИ, ЯКІ ГЛИБОКО ПРОНИКЛИ У СТРУКТУРУ ТКАНИНИ
ЩОБ ВИДАЛИТИ СПЕЦИФІЧНІ ПЛЯМИ НЕОБХІДНО:
Кава, чай:
промокнути пляму білою тканиною, яка поглинає вологу, нанести піну нейтрального миючого засобу, обробити чистою водою, висушити.
Фруктовий сік:
на пляму нанести суміш з 1/5 аміаку (3%) і 4/5 оцту (9%), дати можливість висохнути, а потім обробити чистою водою і ще раз висушити;
Червоне вино:
одразу промокнути місце білою тканиною, а потім посипати вологе місце сіллю. Коли сіль вбере вино і тканина висохне, пляму необхідно почистити м’якою щіткою. При необхідності замити пляму піною нейтрального миючого засобу, обробити чистою водою, висушити;
Біле вино:
ділянку тканини обробити розчином з 1/4 чистої води і 3/4 етилового спирту, висушити, потім замити пляму піною нейтрального миючого засобу, обробити чистою водою, висушити;
Жувальна гумка:
ділянку з жувальною гумкою необхідно «заморозити» кубиками льоду, вкладеними в поліетиленовий пакет, а потім обережно видалити гумку з поверхні тканини;
Шоколад:
після повного висихання плями від шоколаду, її необхідно змити піною нейтрального миючого засобу, обробити чистою водою, висушити;
Губна помада, паста від кулькової ручки:
ділянку тканини обробити розчином 1/4 чистої води і 3/4 етилового спирту, висушити, потім замити пляму піною нейтрального миючого засобу, обробити чистою водою, висушити.
УВАГА! ПРИ ВИНИКНЕННІ ТРУДНОЩІВ ІЗ ВИДАЛЕННЯ ЗАБРУДНЕННЯ З ТКАНИНИ – ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ.