Новий вимір розкоші у моделі Леон від Individual

Individual – це преміальний бренд м’яких меблів від компанії BLEST, що за свою майже десятилітню історію створив широку лінійку моделей, що уособлюють в собі високі стандарти якості, максимальну орієнтацію під потреби користувача та ексклюзивні для українського ринку матеріали. І все це знову втілено в новинці – дивані Леон.

Це одна зі свіжих розробок, що вже доступна для замовлень. Леон – це модульна модель, що завдяки набору секцій може бути прямим або кутовим диваном, максимально легко та органічно інтегровуючись у сучасні інтер’єри. При бажанні, диван може бути доповнений красивим пуфом, виконаним у єдиному стилі.

Диван розміщується на високих ніжках, що створює ефект невагомості та левітації дивану над підлогою. До того ж така база максимально зручна для прибирання простору, висоти металевих ніжок достатньо для виконання вологого прибирання чи використання робота-пилососа.

Особливостями дизайну Леона стали унікальна м’якість посадкового місця для максимальної зручності відпочиваючих, а подвійний набір спинових подушок дозволяє регулювати глибину посадкового місця. Також ці ультра комфортні подушки можна використовувати для комбінування максимально зручного положення тіла при сидінні на дивані чи положенні лежачи. Особливі акценти в дизайні створені за допомогою декоративного канту на посадкових подушках, що створюють довершену композицію з кантами на боковинах моделі.

У Леона відсутня можливість трансформації дивану у гостьове ліжко, бо основне його призначення – це бути центральним елементом вітальні, довкола якого можна будувати усю інтер’єрну композицію. Його стихія – бути магнітом у кімнати, розміщувати людей для спокійного відпочинку, перегляду цікавого кіно чи ведення приємних бесід.

Леон – це витончений та сучасний диван для спокою та розслаблення, здатний надати максимальний комфорт та енергію для нових звершень.

Поділитися статтею: