Диван Терні – український диван, натхненний Італією

Італійські нотки в дизайні моделей BLEST – це наша давня традиція та вже впізнаваний почерк наших меблевих майстрів. Особливості італійського підходу до меблевої справи втілені і у новій моделі від BLEST – дивані Терні, названого в честь невеликого та затишного містечка сонячної Італії.

Терні – це сучасний набір м’яких меблів, що складається з модульного дивану та крісла, виконаних у єдиній стилістичній композиції. Диван може бути як прямої конфігурації на 2 чи 3 посадкових місця, так і бути кутовим із секцією «алігатор» для ще більшого комфорту при відпочинку.

Диван Терні ми сміливо можемо рекомендувати для щоденного сну або ж як варіант гостьового дивану. Його механізм трансформації «єврокнижка» - це неймовірно надійна та зручна у щоденному використанні меблева класика. До того ж, такий механізм дозволяє оснастити диван місткою нішею для зберігання білизни та негабаритних та неважких побутових речей.

Диван має низьку базу, що якраз і дає вивільнити під нішу достатню кількість вільного простору під зберігання речей, що буває вкрай важливо для приміщень з дефіцитом місця.

Акцентними особливостями дизайну моделі є декоративні канти на посадковому місці та боковинах виробу, що разом створюють єдину композицію. Диван має чітко виражені прямокутні форми, що дозволяє йому легко інтегровуватися у різні за стилем інтер’єри. Для створення незабутнього комфорту в дивані використовується подвійний набір спинових подушок, якими, при потребі, можна регулювати глибину посадкового місця для створення зручності людям різного зросту. Завдяки своєму наповненню вони чудово тримають та відновлюють форму.

Диван Терні – це практичний та максимально універсальний диван, що уособлює в собі зручність, сучасність та лаконічність.

Поділитися статтею: